HEMEN ARAYIN

Referanslar

Sibel Özbudak

Yeni evliydim ve eşyalarım bir senelikti. Eşyalarımın yeni olması beni taşınma sırasında olabilecek problemlerden dolayı çok ama çok korkutuyordu. Fırat bey ile görüştüm, aklımda ki tüm sorularda beni aydınlattı. Taşınma sırasında hiç bir problem olmadan eşyalarımı eski evimde ki gibi kurdular. Kendilerine kusursuz hizmetlerinden ve ilgilerinden çok teşekkür ederim.

Murat Balkan

Belirtilen zaman da vaktinde gelerek nakliye işimizi sorunsuz bi şekilde bitirdiler ayrıca işlerinde usta oldukları kadar çokta saygılı ve efendiydiler sonsuz teşekkürler

Ayşen Akdeniz

Eşyaları kendi eşyaları gibi ambalajlayıp, taşıdılar.Son derece kibar,güvenilir,doğru ve ekonomik fiyatlandırma yapan bir ekipti. İşin başından sonuna kadar titizce davrandılar, bir dediğimizi iki etmediler. Kesinlikle tavsiye ederim.

AHMET VELİKAN

Gelen arkadaşların ellerine sağlık allah razı olsun. Çok kibar ve efendiydiler. Dedikleri saatte gelip arı gibi çalıştılar işimizi erkenden bitirdiler. Asansörsüz taşımalarına rağmen apartman ve eşyalarıma hiç bir zarar gelmedi. Daha önceki nakliyecilerin gardrobuma verdiği zararları dahi düzelttiler. Tavsiye ederim, Teşekkürler.

ELİF SOLKAN

Zamanımız çok kısıtlıydı. Kendilerinden ricada bulundum ve beni kırmadılar, fazla personelle geldiler. İşlerini büyük bir özveriyle ve çabayla gerçekleştirdikleri için teşekkür ederim, eşyaları pür dikkat taşıyıp zarar vermemeye özen gösterdiler. Kesinlikle güvenilir insanlar. Teşekkür ederim her şey için:)

İREM İLKADIM

Her şeyden çok memnun kaldık. Ekipteki herkes çok çalışkan ve kibardı. Eşyaları çok iyi paketlediler ve hiç zarar vermeden, çok kısa sürede toplayıp yeni eve yerleştirdiler. Mobilyalarım, gardroplarım istediğim gibi kuruldu. Avizeme kadar taktılar. Taşınacaklara kesinlikle tavsiye ediyorum!

TOP