phone

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

 Küçükçekmece evden eve nakliyat firmaları arasında araştırma yapıyorsanız uygun Derin nakliyat tam da aradığınız adres. Küçükçekmece nakliyat başlığı altında evden eve taşımacılık, ofis taşıma, parça eşya taşıma hizmetlerini sunuyoruz. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliya mesafelerinde çalışıyoruz. Kamyon ve kamyonet nakliye araçlarımızı ve uzman ekibimizi sizlere rezerve ediyoruz. Evden eve nakliye için belirlediğiniz zamanda size ulaşıyor ve evinizi en kısa sürede taşıyoruz. Tüm eşyalarınız sigortamız sayesinde garanti altındadır. Asansörlü evden eve nakliyat araçlarıımız mevcuttur. Tüm katlara kolaylıkla taşıma sağlamaktayız.

 Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları belirlerken en alt düzeylerden hesaplamalar yapmaktayız. Kaliteden ödün vermeden ve hakedilen miktarın üstüne çıkmadan tekliflerimizi sunuyoruz. Hizmet bedelini işimiz bittikten sonra alıyoruz. Daha önceden ödeme yapmanızı istemiyoruz.

 Küçükçekmece evden eve nakliyat görevlerinde eşyalarınız  taşıma ve montaj esnasında çarpma yolu ile kırılma gibi kazalara karşı güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Nakliyat işi gerçekleşirken  özenle ambalajlanmaktadır. Bu ambalajlar sadece ev eşyası taşıma ve depolama işlerinde kullanılmaktadır. Kurumsal nakliye şirketi garantisi ile güvenle taşıdığımız eşyalarınızı yine güvenle kullanmaya devam etmeniz için varız. 

Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetinin fiyatlarını öğrenmek, garanti kapsamı ve dışında kalanları öğrenmek, hizmet sırasında size sunduğumuz faydalanabileceğiniz diğer hususlar ve uygun aracı seçmek, hizmet almak için hemen arayın !

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Hizmeti Kapsamı

Eşyalar ve ürünler sigortalı evden eve nakliyat kapsamında mıdır ? 

Eşyalarınızın güvenliğini en az sizin kadar biz de önemsiyoruz. Her türlü güvenlik önlemini alıyoruz ancak yine de tedbiri elden bırakmıyor, taşıma işlemi bitene kadar bünyemizde sigortalıyoruz.

Küçükçekmece evden eve taşımacılık işlerinde eşyaları nasıl korumaktasınız ?

Eşyalarınızın çizilme ve kırılma gibi kazalara karşı özenle ambalajlıyor ve araçlarımızın en uygun yerlerine yerleştiriyoruz. Sarsılma ve sürtünmeye karşı korumaya alıyoruz.
Elektrikli eşyalarınız işinin uzmanları tarafından sökülür ve yerlerine tekrar takılır.
Gömme dolaplarınız ve sabitlenmiş ahşap eşyalarınız marangozlar tarafından özenle sökülerek yerine tekrar takılır.

Küçükçekmece şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti veriyor musunuz ? 

Küçükçekmece şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini de şehir içi alanda verdiğimiz her hizmet gibi sizlere sunmaktayız.Gidilecek mesafeye ve rotaya göre sizlere uygun ücretlendirmeler ve eşyalarınızın uzun yolda güvenle taşınması için özel paketleme sistemlerini eksiksiz olarak temin etmekteyiz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Sunulan Hizmetler

 • Küçükçekmece şehir içi taşımacılık
 • Küçükçekmece şehirler arası taşımacılık ve nakliye
 • Küçükçekmece nakliye hizmetleri
 • Küçükçekmece parça nakliye ve parça eşya taşıma
 • Küçükçekmece yük taşımacılığı
 • Ofis büro taşıma hizmetleri
 • Paletli- Paletsiz ürün taşıma
 • Limandan dağıtım ve limana gönderim
 • Kapalı kasa kamyonet taşıma
 • Küçükçekmece ambar firmaları

 Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Ücretleri 

   

 Bölgemiz içerisinde yaptığımız tüm profesyonel çalışmalarda  teklif ettiğimiz ücretlere bakacak olursak;

 1 + 1 Daire Taşıması: 500 - 1000 TL

 2 + 1 Daire Taşıması: 800 - 1200 TL 

 3 + 1 Daire Taşıması: 1000 - 2000 TL

  Nakliye Aracı Servisi: 350 TL gibi fiyat aralığında hesaplanmaktadır. Küçükçekmece evden eve nakliyat ücretlerimiz  uygulanan işçilik derecesine göre değişkenlik gösterebilir.

 

 

 

10 Comments to “ Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat – Küçükçekmece Nakliyat”

 1. Mustafa Katsan says :Cevapla

  Küçükcekmece nakliyatta bugune kadar çalıstığım en iyi taşımacılık şirketidir. Herkese içtenlikle önermekteyim.

 2. İlyas Çakır says :Cevapla

  Kucukcekmece evden eve nakliyat isim vardı ve başta çok temkinliydim. Telefonda teklif alırken görüştüğüm arkadaş çok güven verdi. Sağolsun gelen arkadaşlar da aynı güven ortamını yarattı. Herkese tavsiye ediyorum.

 3. Kadir Yolcu says :Cevapla

  Küçükçekmece evden eve nakliye işi olan tanıdıklarımın hepsini yönlendirdim. Beni hiç mahçup etmediler. Teşekkürler Derin Nakliyat

 4. Mehmet Arif says :Cevapla

  Küçükçekmece evden eve taşımacılık işini usulüyle yapıyorlar

 5. Esnaf Küçükçekmece says :Cevapla

  İnternet ortamında nakliyeciler ile ilgili yorumları okuduktan sonra neredeyse taşınmaktan vazgeçecektim. Destek hattında görüştüğüm arkadaş bile başta güvenimi sağladı. Taşınma günü konuştuğumuz tüm kurallara uydular. Biraz titiz karakterde olduğum için ayrıca özen gösterdiler. Küçükçekmecede evden eve nakliyat işini usulü ile yerine getiriyorlar. Siz de Derin Nakliyat firmasına güvenebilirsiniz.

 6. Meltem Beşyıldız says :Cevapla

  Ev esyası taşıma sistemlerı güzel. Marangoz elemanları mobilyalarla itinalı olarak ilgilenıyor ve paketleme yapılıyor. Telefonda konuştuğum tüm kurallara uyuldu. Bundan sonra çevremde Küçükçekmece evden eve nakliyat ihtiyaçı olanlara önereceğim.

 7. Gülhan Nihal says :Cevapla

  Küçükçekmece bölgesinde Sefaköy evden eve nakliyat ile taşındım. Derin Nakliyat yetkililerinden, çalışanlarından taşıma sisteminden cok memnun kaldım. Katlar yüksek olduğundan ve asansör olmadığından nakliyat işlemi daha teferruatlıydı. Ancak esya taşımasını titizlikle yaptıkları hicbir mobilyam zarar görmedi.

  Sefaköy evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi esya taşıma şirketi diyebilirim.

 8. Canan Kurtalan says :Cevapla

  Cok tesekkür ederim. Küçükçekmece evden eve nakliyat firmaları arasında gerçekten de doğru tercihi yapmışım.

 9. Hasret Sakin says :Cevapla

  Küçükçekmece evden eve nakliye hakkında sizden hizmet almak istiyorum. Tarafıma ulaşırsanız çok sevinirim.

 10. Yusuf Özbek says :Cevapla

  Her ay sürekli olarak birlikte çalıştığımız eşya taşıma şirketidir. Kamyon ve kamyonet nakliyesi yaptırıyorum. Küçükçekmece nakliyat firmaları içinde daha iyisini görmedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TOP