HEMEN ARAYIN

SİZE HİZMET VERMEKTEN MEMNUNİYET DUYUYORUZ

Size hizmet verirken gerçekleştirilen her aşamayı size detaylı olarak sunmak isteriz.

Böylelikle siz hizmet almadan önce neler yapmanız gerektiğini ve bizim size neler sunacağımızı öğrenmiş olacaksınız. bu sayede her şey yüksek kalitede gerçekleşirken aynı zamanda aklınızda soru işareti kalmayacak ve içiniz hizmet süresince rahat olacaktır.

Hizmetlerimizin ilk aşaması; Çayınızı ve kahvenizi hazırlayın. Çünkü bu hizmetler size hiçbir külfet doğurayacaktır.

01

DEĞERLENDİRME

Taşıma mesafesi, taşınacak eşya hacmi, taşıma işlemi gerçekleştirilecek olan konutun yüksekliği, asansör varlığı ve daha bir çok etken sizi ziyaret ederken yanımızda getireceğimiz teçhizatı belirlememize yardımcı olur. Böylelikle telefon yolu ile tüm bilgileri alır ve fiyat konusunda anlaşmamızın ardından ziyaret için tarih ve saat belirleriz.
02

PLANLAMA

Taşıma öncesi mutfak eşyalarınızın ve giysi gibi hızlı toparlanabilecek özel eşyalarınızı bir koli ve çuval yardımı ile toplamanız gerek iş yükünü azaltması gerek ise maaliyetleri düşürmesi açısından yararlı olacaktır. Tabii ki düşen maaliyetler size aynı şekilde yansıtılacaktır.
03

GÜVENLİK

Sizin, eşyalarınıza önem verdiğinizi biliyoruz. Biz de bunu bilerek hareket etmek amacıyla taşıma öncesi ürünlerinizi fotoğraflayarak taşıma sonrası hasar alıp almadığını görmenize yardımcı oluyoruz. Hasar almaması için de dayanıklı ambalaj ürünleri ile sararak güvene alıyoruz.
04

MARANGOZLUK VE ELEKTRİKLİ EV EŞYALARI

Taşınmasını istediğiniz ve montajını yapamadığınız eşyalarınız için marangoz ve elektrik ustalarımız vardır. Sanit bir eşyanızın sökülmesi, nakli ve monte edilmesi ustalarımızın görevidir.
TOP