4.7 3 votes
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
9 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Murat Çimen
Murat Çimen
4 yıl önce

Bahcesehir nakliyat firmaları arasında iyi secenek

Telefon
5435634546
Ferdi Taşıyan
Ferdi Taşıyan
4 yıl önce

Bahçeşehir evden eve nakliyat Derin Nakliyat taşıma sistemi gerçekleştirdim. Profesyonel olarak tam hizmet talebinde bulundum. Sadece özel eşyalarımı aldım. Evdeki eşyaların taşınması, temizliği ve elektrik ve tesisata dair her görevi yerine getirdiler. Tüm komşularıma öneriyorum.

Telefon
5446567673
Dr. Arda Tutmaz
Dr. Arda Tutmaz
4 yıl önce

Bahçeşehir ilk site haline geldiğinden bu yana burada yaşıyorum. Bu sebepten dolay çevrem bu bölgede epey kalabalık. Evimi Derin Nakliyat ile taşıttım. Konuştuğumuz tüm kurallara uyuldu ve çalışma sonuçlandırıldı. Bahçeşehir evden eve nakliyat talebimi layığıyla yerine getirdiler. Çevremdeki herkese ve tüm müşterilerime tavsiye edeceğim.

Telefon
5467532876
Yunus Cakıroglu
Yunus Cakıroglu
4 yıl önce

Taşıma firmaları hakkında duyduğum kötü yorumlardan dolayı biraz tereddütte kaldım. Fakat Derin Nakliyat ekibi Bahçeşehir evden eve nakliyat görevini gerçekten titizlik ile yaptılar. Bölgede ev eşyası nakliyesi yaptırmak isteyen herkes https://derinnakliyat.com/bahcesehir-evden-eve-tasimacilik/ adresinden rahatlıkla hizmet alabilir.

Telefon
5468923832
Beyti Uca
Beyti Uca
4 yıl önce

Bahçeşehir evden eve nakliyat gün ve zamanlama acısından hicbir sorun olmadı. Gelen ekip kalabalik ve isi bilen insanlardan oluşuyordu. Esyalar taşındı ve yeni evimde kuruldu. Teşekkürler Derin Nakliyat.

Özge Tarık
Özge Tarık
4 yıl önce

Bahcesehir evden eve nakliyat icin profesyonel ev tasima elemanlar ve nakliye araclar ile geliyorlar. Temizlikle evinizi tasiyip yeni adresinizde hazir bir vaziyette teslim ediyorlar. Hizmetleri memnuniyet garantili.

Çiğdem alaca
Çiğdem alaca
1 yıl önce

Taşıma şirketleri arasında en iyisi diyebilirim. Çok dikkatlice paketleme yapı sorunsuz bir şekilde evimi taşıdılar. Tüm çalışanlarına teşekkür ederim ?️

tunay turker
tunay turker
11 ay önce

Güzel hizmet

Telefon
5343367896
Mustafa
Mustafa
11 ay önce

Başarili

Telefon
5525455607