0 0 votes
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Kemal Bıçakçı
Kemal Bıçakçı
4 yıl önce

Sarıyer evden eve nakliyat firması tercihimiz olan Derin Nakliyat profesyonel bir firma. Daha önceki taşınma sistemlerini daha da geliştirmişler. Asansörlü sistemleri ile eşyalarımızı araçlarına daha sonra araçlarından yeni evimize bıraktılar. Tüm mobilyalar ambalaj yapılmıştı. Kurulumdan sonra evimiz tam anlamıyla kullanıma hazır hale geldi. Siz de tercihinizi bu firmadan yana kullanabilirsiniz.

Aslan Çakıcı
Aslan Çakıcı
4 yıl önce

Sarıyer evden eve nakliyat için Derin Nakliyat Firması ile anlaştık. Taşınma gunu geldiginde arkadaşlar zamanında geldiler. Anlaştığımız gibi kurallara uyuldu ve mobilyalarımızın tamamı demonte edilerek paketlendi. Tum esyalarimız yeni evimize ambalajli olarak tasındı ve istedıgımiz gibi kurulumu sağlandı. Sarıyer nakliyat işlerinizde tavsiye ediyorum. Siz de güvenle taşınabilirsiniz.

Salih Cengiz
Salih Cengiz
4 yıl önce

Derin Nakliyat Firması ile ev eşyası taşıması yaptırdık. Aslan Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Sarıyer evden eve nakliyat konusunda cok memnun kaldık.

Orhan
Orhan
4 yıl önce

Evden eve nakliyat Sarıyer bölgesinde bulabileceğiniz en iyi taşımacılık sirketi Derin Nakliyat. Ben bir arkadaşım sayesinde bu firma ile taşındım. Daha önceki taşındığımdan cok daha fazla memnun kaldım.

Süleyman Temel
Süleyman Temel
4 yıl önce

Sarıyer evden eve taşımacılık için Derin Nakliyat firmasını seçtik. Evden eve nakliye için anlaşma yaptık ve fiyatta anlaştık. Anlaşılan gun geldiginde ekiple birlikte geldiler ve evimizi taşıdılar. Sarıyer nakliyecileri arasında siz de tercih edebilirsiniz.

Hilal Sıla
Hilal Sıla
4 yıl önce

Sarıyer nakliyat firmaları arasında uzun bir süre araştırma yaptim. Nihayet taşınma işlemim icin Derin Nakliyat şirketini seçtim. Arkadaşlara cok teşekkür ediyorum. Işlerini gerektiği gibi titiz bir şekilde itina ile gerçekleştiriyorlar.