0 0 votes
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
9 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Kemal Turancı
Kemal Turancı
4 yıl önce

Bakırköy evden eve nakliyat hizmeti almak için tercih ettiğim şirkettir. İşlerini gayet profesyonellik ile yapıyorlar. Eşya taşıma ve nakliye sistemleri kesinlikle uzman. Asansörlü ve sigortalı olarak taşıma tercih ettim ve çok memnun kaldım.

Telefon
5423127873
Deniz Akçay
Deniz Akçay
4 yıl önce

Bakırköy evden eve nakliyat için daha iyi gayret eden ve caba sarfeden firmayla karşılaşmadım. Teşekkürler Derin Nakliyat

Tuba Selen
Tuba Selen
4 yıl önce

Bakırköy evden eve nakliyat desteklerinden faydalandım. Aldıkları parayi gercekten hâk ediyorlar. Daha önceki tasınmamdan cok daha fazla memnun kaldım. Her eşyam yerli yerinde ve sağlam.

Recep Türk
Recep Türk
4 yıl önce

Bakırköy evden eve nakliyat işimi çok başarılı bir şekilde yaptılar. Derin Nakliyat çalışma sistemi ve çalışanları güvenilir. Bakırköy nakliye taşımalarında asansörlü evden eve sistemleri mevcut. Şehirler arası nakliyat mesafelerinde dahi garantili taşımacılık yapıyorlar.

İdris Şahin
İdris Şahin
4 yıl önce

Evden eve nakliyat Bakırköy bölgesinde güvenebileceğiniz en iyi taşımacılık firması Derin Nakliyat.

Zerrin Açılay
Zerrin Açılay
4 yıl önce

Bakırköy evden eve taşımacılık hizmetini Derin Nakliyat firmasından aldık. Telefonda anlaşma yapıldı. Arkadaş bize hizmet hakkında detaylı bilgi verdi. Çalısma günü erken saatte geldiler ve öğleden sonra işlem bitmiş oldu. Eşyalarımla ilgili hiçbir sorun olmadı. Tavsiye ediyorum.

Sevile
Sevile
4 yıl önce

Evden eve nakliyat firması tercihim Bakırköy bölgesinde Derin Nakliyat oldu. Barış bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Eşyalarıma karşı cok hassas davrandılar. Asansörlü taşıma imkanlarının olması da çabası. Herkese tavsiye ediyorum

Şenol Tablacı
Şenol Tablacı
4 yıl önce

Derin Nakliyat ile Bakırköy evden eve nakliyat konusunda 500 TL’ den Başlayan Fiyatlar ile taşındım. Evden eve taşımacılık için söz verdikleri herşeyi yaptılar. Hakkı bey ve ekibinden cok memnun kaldık.

İbrahim Maral
İbrahim Maral
4 yıl önce

Evimizi daha önce bir-çok kez taşıtmış bir aileyiz. Birkac kez bu durum morel bozucu sonuçlara yol açtı. Bakırköy evden eve nakliye için bu seferki tercihimiz Derin Nakliyat taşımacılık firması oldu. Evimizi ilk defa bu kadar tertipli taşıdılar. Marangozları Serdar Beye çok teşekkür ederim.